تبلیغات
Fleet Street-21 - تارانتینو و جانی دپ
جانی دپ......ستاره ی هالیوود!

تارانتینو و جانی دپ

دوشنبه 23 بهمن 1391 09:09 ب.ظ

نویسنده : پریا کالینز
کوئنتین تارانتینو که این روزها شاهد موفقیت مالی فیلم تازه‌اش «جانگوی از بند رسته» است، از علاقه خود برای کار با بازیگران مطرح قدیمی می‌گوید.

به گزارش کافه سینما به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم‌ساز 49ساله سینما در یک مصاحبه اعلام کرد دوست دارد با بازیگرانی مثل مریل استریپ، جانی دپ و مایکل کین کار کند.

تارانتینو می‌گوید: «با جانی دپ صحبت کرده‌ام و او هم برای بازی در یکی از فیلم‌هایم اظهار تمایل کرده است .هر دوی ما دوست داریم با هم کار کنیم .چند سالی است که قرار است این اتفاق بیفتد، ولی هنوز شرایط آن فراهم نشده است.

به گفته وی: «نیازمند آن هستم که کاراکتر سینمایی خوبی را برای دپ پیدا کنم. مطمئن هستم وقتی چنین کاراکتری را در دل قصه یک فیلم‌نامه قرار دادم او با علاقه‌مندی بازی در آن را قبول خواهد کرد.

در عین حال، تارانتینو با اشاره به مریل استریپ و مایکل کین، می گوید مایل است به عنوان کارگردان با این بازیگران کلاسیک هم همکاری داشته باشد.

او اعلام کرده است : «همیشه دوست داشته‌ام با این دو بازیگر بزرگ و مستعد کار کنم و طرفدار بازی‌ها و فیلم‌های هر دوی آن‌ها بوده و هستم. آرزوی قدیمی‌ام این بود که فیلم یا فیلم‌هایی را با حضور این دو بازیگر بسازم.»

تارانتینو در این گفت‌وگو هم چنین فاش کرد در فیلم‌نامه اولیه «جانگوی از بند رسته» کاراکتر کالوین کاندی ،یک مرد پیر و سن و سال دار بود.

اما پس از ملاقات با لیوناردو دی‌کاپریو، تصمیم می‌گیرد سن این کاراکتر را جوان‌تر کرده و ایفای این نقش را به او بسپارد.

این فیلم‌ساز از نام فیلم مشخصی به عنوان فیلم احتمالی آینده خود که مایل است آن را با بازی دپ، کین یا استریپ بسازد، اسم نبرد.

تحلیل‌گران سینمایی می گویند تارانتینو به واسطه موفقیت خوب مالی فیلم تازه‌اش در جدول گیشه نمایش سینماهای آمریکاست ،که صحبت از ساخت فیلم‌هایی با این سه بازیگر قدیمی می‌کند.

آن‌ها به این نکته اشاره می‌کنند که وی تا قبل از این، به این صراحت از ساخت فیلم با حضور این بازیگران صحبت نکرده است.

«جانگوی از بند رسته» به مناسبت ایام کریسمس و سال نو میلادی به روی پرده سینماهای آمریکای شمالی رفت و طی هفت روز نمایش عمومی خود در این محل، حدود 70میلیون دلار فروش کرده است.
دیدگاه ها : دیدگاه
برچسب ها: جانی دپ ، اخبار جانی دپ ،
آخرین ویرایش: - -انواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس