تبلیغات
Fleet Street-21 - شغل جدید جانی دپ!!!!
جانی دپ......ستاره ی هالیوود!

شغل جدید جانی دپ!!!!

پنجشنبه 5 بهمن 1391 09:52 ق.ظ

نویسنده : پریا کالینز
ارسال شده در: اخبار جانی دپ ،

جانی دپ در جدیدترین اقدام خود کتاب منتشر نشده «خانه‌ زمین» اثر وودی گاتری، خواننده فولکور، توسط جانی دپ و داگلاس برینکلی ویرایش شده است. این کتاب در سال آینده از سوی یکی از ناشران بزرگ نیویورک منتشر خواهد شد.گاتری در این کتاب تلاش کرده از سبک جان اشتاین باک تقلید کند.

گاتری این رمان را در سال ۱۹۴۷ نوشت و بنا به دلایلی تا به امروز منتشر نشده بود. داستان رمان وودی گاتری به خانواده‌ای تکزاسی می‌پردازد که در تلاش هستند تا آلونک خود را به خانه‌ای تبدیل کنند اما در این بین با بانک‌ها و کارخانه‌های چوب بری به جدال می‌پردازند.

 

برینکلی همکار جانی دپ در ویرایش این اثر گفت: من یکی از طرفداران گاتری بودم اما از کتاب رمان او خبری نداشتم. اگر چه دو کتاب بیوگرافی بسیار عالی در مورد گاتر نوشته و منتشر شده اند اما در هیچ یک از این کتاب‌ها اشاره‌ای به رمان این موسیقی‌دان فولکور نشده است.

برینکلی با کمک بنیاد وودی گاتری و نورا، دختر گاتری، توانست به دست نوشته‌های این اثر دست یابد. این کتاب قرار است در حجمی نزدیک به ۲۵۰ صفحه منتشر شود. گفته می‌شود که در این اثر گاتری از سبک جان اشتاین بک در کتاب «خشم و هیاهو» تقلید کرده است.

نکته قابل توجه در انتشار این اثر این است که جانی دپ در حالی به ویرایش این کتاب اقدام کرده که تا کنون هیچ اثری از وی منتشر نشده و این اولین رمانی است که با نام وی منتشر می‌شود.
دیدگاه ها : دیدگاه
برچسب ها: کتاب جانی دپ ، وودی گاتری ، جانی دپ ، اخبار جانی دپ ،
آخرین ویرایش: پنجشنبه 5 بهمن 1391 10:06 ق.ظانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس