تبلیغات
Fleet Street-21 - بنی و جون
جانی دپ......ستاره ی هالیوود!

بنی و جون

چهارشنبه 3 خرداد 1391 11:08 ق.ظ

نویسنده : پریا کالینز
ارسال شده در: فیلم های جانی دپ(توضیح) ،

آغاز پروژه ی فیلم بنی و جون جانی دپ دقیقا بعد از چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می دهد؟ هستش.

یک فیلم کمدی-رمانتیک به کارگردانی «جرمیا اس کچیک» است که در سال ۱۹۹۳ ساخته شده‌است. داستان فیلم درباره دو فرد عجیب و غریب، سم (جانی دپ) و جونیپر،«جون» (مری استوارت مسترسون) است که با هم آشنا و عاشق هم می‌شوند. شهرت این فیلم شاید به خاطر حرکات کمدی دپ و محبوبیت آهنگ «خواهم بود (۵۰۰ مایل)» اثر گروه پروکلیمرز(اعلام کننده‌ها) در آمریکا باشد. تمام صحنه‌های این فیلم در اسپوکن فیلمبرداری شد.

بازیگران:جانی دپ،مری استوارت مسترسون،آیدن کوئین

نویسنده:بری برمن و لسلی مک نیل

پوستر:

داستان فیلم در ادامه ی مطلب.

بنجامین «بنی» پرل (آیدن کوئین) و خواهر بیمارش جونیپر «جون» پرل از زمان مرگ ناگهانی پدر و مادرشان با هم زندگی می کنند. دوست بنی، مایک (جو گریفاسی) با پسرعمویش سم (جانی دپ) که عاشق سینما است زندگی می کند.

جون با بنی و مایک پوکر بازی می کند و شرطی را می بازد که سم را مجبور می کند که با بنی و جون زندگی کند. بنی اول از این اتفاق عصبانی می شود اما بعد از اینکه با سم به رستوران می رود و روز بعد می بیند که سم خانه را تمیز کرده است، نظرش عوض می شود. چون فردی که قبلا کارهای خانه را انجام می داد از عصبانیت های جون می ترسید، بنی تصمیم می گیرد که سم بماند و کارهای خانه را برای جون انجام دهد.

روز بعد جون به سم که سواد کمی دارد کمک می کند که برای مادرش نامه بنویسد و با هم به رستورانی که راتی (جولین مور) در آنجا کار می کند، می روند. راتی آنها را به خانه می رساند. ماشین راتی که برای شام در خانه آنها مانده است، روشن نمی شود و بنی او را به رستوران می برد و بعد به خانه می رساند. روز بعد بنی، جون و سم به پارک می روند. سم با کلاهش شعبده بازی می کند و مردم زیادی دور او جمع می شوند. بنی سعی می کند که سم را متقاعد کند که در زندگی اش کارهای مهم تری از انجام کارهای خانه برای جون می تواند بکند. جون و سم به خانه می روند و سم به جون می گوید که عاشق او شده است.

روز بعد سم به دنبال کار در یک مغازه ویدیویی می گردد. وقتی بنی به سم پیشنهاد می دهد که باید کاری برای خودش انجام دهد، جون پریشان می شود و سم را وادار می کند که بگوید که عاشق جون است. بنی سم را از خانه بیرون می اندازد و سر جون داد می کشد و جزوه ای را درباره خانه گروهی به جون نشان می دهد و می گوید که دکتر گاروی فکر می کند که رفتن به آنجا برایش بهتر است. وقتی جون شروع به کتک زدن بنی و فریاد کشیدن می کند، بنی او را هل می دهد. بنی که از این کارش ناراحت می شود از خانه بیرون می رود تا برای جون غذا بگیرد. سم می آید و به همراه جون وسایلشان را جمع می کنند و سوار اتوبوس می شوند اما جون دچار ترس می شود. اتوبوس متوقف می شود و دو مرد با آمبولانس می آیند و جون را آرام می کنند و به بیمارستان می برند. وقتی بنی به بیمارستان می رود، دکتر گاروی به او می گوید که جون نمی خواهد بنی را ببیند. بنی سم را در اتاق انتظار می بیند و با او بحث می کند. سم به خانه راتی می رود.

مدتی بعد بنی سم را پیدا می کند و می بیند که در همان مغازه ویدیوئی کار می کند و از او کمک می خواهد. آنها به بیمارستان می روند. بنی، جون را متقاعد می کند که در آپارتمان خودش زندگی کند. وقتی که دکتر گاروی با جون صحبت می کند، جون از پنجره سم را بیرون از آنجا می بیند و به دکتر می گوید که می خواهد در آپارتمان خودش زندگی کند. جون از بیمارستان مرخص می شود و سم به دیدنش می آید. بنی و جون با هم آشتی می کنند.

در آخر بنی یک دسته گل رز برای راتی و یک دسته گل هم برای جون که در آپارتمان خودش در طبقه بالا زندگی می کند می برد. اما وقتی که می فهمد جون و سم با هم در خانه هستند و با خوشحالی با ساندویچ پنیر درست می کنن، لبخند می زند و دسته گل را پشت در می گذارد و می رود.

یعنی که آخرش همه چیز به خوبی و خوشی تموم شد و جون و سم به هم رسیدن!
دیدگاه ها : دیدگاه
برچسب ها: فیلم های جانی دپ ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 16 مرداد 1391 02:12 ق.ظانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس