تبلیغات
Fleet Street-21 - جانی دپ در فیلم «استاکر شب»
جانی دپ......ستاره ی هالیوود!

جانی دپ در فیلم «استاکر شب»

شنبه 3 تیر 1391 11:48 ق.ظ

نویسنده : پریا کالینز
ارسال شده در: اخبار جانی دپ ،

کمپانی والت‌دیزنی که به عنوان تولید‌کننده محصولات خانوادگی و کودکان و نوجوانان شناخته شده است، با همکاری «جانی دپ» قصد دارد چهره تازه‌ای از خودش را به نمایش بگذارد.

این کمپانی با تولید نسخه سینمایی مجموعه تلویزیونی موفق و دهه هفتاد میلادی به نام «استاکر شب»، ساخت فیلم در ژانر وحشت و دلهره را نیز تجربه می‌کند.

«جانی دپ» به عنوان بازیگر با این پروژه سینمای ترسناک همکاری خواهد کرد و ادگار رایت سا
زنده چند فیلم ژانر سینمای وحشت، کارگردان آن خواهد بود.

دپ در این فیلم در نقش کارل کولچاک یک روزنامه‌نگار اهل لاس‌وگاس ظاهر خواهد شد که به دنبال حل رمز و راز یک سری پرونده مرموز است.

این تحقیقات او وارد یک دنیای عجیب و غریب می‌کند که سرشار از زامبی‌ها، خون‌آشام‌ها، آدم‌های گرگ‌نما و حتی موجودات بیگانه فضایی است.

ادگار رایت قرار است نسخه‌ای امروزی از قصه مجموعه تلویزیونی کلاسیک «استاکر شب» ارائه دهد و جانی دپ یکی از تهیه‌کنندگان نسخه سینمایی هم هست.

نسخه تلویزیونی - که شامل هر دو مجموعه و فیلم سینمایی تلویزیونی می‌شد- در سال 1972 از تلویزیونی آمریکا پخش شد و پخش آن تا دو سال بعد از آن ادامه داشت.

منتقدان تلویزیونی از این مجموعه به عنوان یکی از کارهای مطرح و قابل تامل رسانه تلویزیونی یاد کردند. تعدادی از هنرمندان جوان که بعدها در صنعت سینما به صورت چهره‌های مطرح درآمدند، با این مجموعه همکاری داشتند.

تحلیل‌گران سینمایی تعجب خود از تولید نسخه سینمایی «استاکر شب» توسط کمپانی والت دیزنی را ابرازکرده‌اند و گفته‌اند این کار، یک گام تازه عجیب و غریب از سوی این کمپانی است.

کمپانی والت‌دیزنی که فعالیت خود را با هدف جذب جمع اعضای خانواده و تولید فیلم‌های خانوادگی شروع کرد، از حدود بیست سال قبل، تولید محصولات اکشن و ماجراجویانه را هم در دستور کار خود قرار داد.

موفقیت مالی اینگونه فیلم‌ها در جدول گیشه نمایش سینماها باعث شد تا این کمپانی در کنار ساخت محصولات خانوادگی، تولید کارهای اکشن را هم ادامه دهد.

تحلیل‌گران اقتصادی سینما عقیده دارند موفقیت مالی و انتقادی «استاکر شب» راه تولید فیلم‌های ژانر ترس و وحشت را در کمپانی والت دیزنی هموار خواهد شد.

این کمپانی قبل از این مجموعه فیلم موفق اکشن کمدی و ماجراجویانه «دزدان دریایی کارائیب» را با همکاری جانی دپ تولید کرده است.
دیدگاه ها : دیدگاه
برچسب ها: فیلم های جانی دپ ، اخبار جانی دپ ، جانی دپ ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 16 مرداد 1391 01:34 ق.ظانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس