تبلیغات
Fleet Street-21 - دزدان دریابی کارائیب:بر امواج بیگانه
جانی دپ......ستاره ی هالیوود!

دزدان دریابی کارائیب:بر امواج بیگانه

چهارشنبه 10 خرداد 1391 06:04 ب.ظ

نویسنده : پریا کالینز
ارسال شده در: فیلم های جانی دپ(توضیح) ،

بر امواج بیگانه نام چهارمین قسمت از سری فیلم‌های دزدان دریایی کارائیب است. این فیلم را بر خلاف سه فیلم قبلی، راب مارشال کارگردانی کرده‌است. در این فیلم جانی دپ و جفری راش همانند فیلم‌های قبلی در نقش‌های جک اسپارو و هکتور باربوسا بازی خواهند کرد. اما کیرا نایتلی (در نقش الیزابت سوان) و اورلاندو بلوم (در نقش ویل ترنر) در این فیلم بازی نخواهدند کرد. بر خلاف فیلم های قبلی که در کارائیب فیلم برداری شد بر امواج بیگانه در هاوایی ساخته می شود.

بازیگران:جانی دپ،پنه لوپه کروز،ایان مک شین،جفری راش

نویسنده:تد الیوت،تری روسیو

ژانر:اکشن،ماجراجویی،فانتزی

پوستر:

این بار کاپیتان جک اسپرو در جست و جوی چشمه ی جوانی است و با دزد دریایی بلک بیرد مقابله می کند.او،گیبز و اسپانیایی ها از راه رسیدن به چشمه آگاه اند به همین دلیل بلک بیرد(ریش سیاه)جک را مجبور می کند تا او را به سوی چشمه راهنمایی کند چون در سرنوشت او نوشته شده بود او تایک هفته ی دیگر کشته خواهد شد.از سوی دیگر هکتور باربوسا هم با حمایت پادشاه انگلستان به دنبال چشمه حیات است به ظاهر او می خواهد مقام دریا سالاری را کسب کند اما در حقیقت او می خواهد به خاطر کشتی مروارید سیاه از ریش سیاه انتقام بگیرد جک به همراه ریش سیاه و دخترش آنجلیکا که رزل صفتی را از پدرش به ارث برده بود برای بدست آوردن اشک پری دریایی به خلیج وایت کمپ رفتند پری های دریایی دختران زیبارویی هستند که در پس چهره ی زیبای آن ها هیولایی زشت وجود دارد در آن جا پری های دریایی عده ای از ملوانان ریش سیاه را کشتند ولی در آخر یک کشیش جوان یکی از آنها را شکار کرد اما سخت عاشق آن شده بودو...

هر کس که بخواهد جوان شود وبیشتر عمر کند باید دو جام نقره واشک تازه ی پری دریایی و آب چشمه ی حیاط راداشته باشد در این مراسم یک انسان قربانی می شود باید در هر دو جام آب چشمه ریخته شود سپس باید اشک را داخل یکی از جام ها بریزیم هرکس که جام اشک دار را بنوشد تمام عمری که قربانی زندگی کرده و باقی عمری که می توانست زنده بماند را بدست می آورد.
دیدگاه ها : دیدگاه
برچسب ها: فیلم های جانی دپ ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 16 مرداد 1391 01:56 ق.ظانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس