تبلیغات
Fleet Street-21 - آلیس در سرزمین عجایب
جانی دپ......ستاره ی هالیوود!

آلیس در سرزمین عجایب

چهارشنبه 10 خرداد 1391 04:49 ب.ظ

نویسنده : پریا کالینز
ارسال شده در: فیلم های جانی دپ(توضیح) ،
آلیس در سرزمین عجایب فیلمی از تیم برتون است که بر اساس رمان معروف لوئیس کارول به همین نام ساخته شده‌است. این فیلم در ۵ مارس سال ۲۰۱۰ میلادی اکران شد. این فیلم هفتمین همکاری جانی دپ و تیم برتون بعد از فیلم موزیکال سویینی تاد بود. این فیلم در سال 2011 در هشتاد و سومین دوره مراسم اسکار برنده جایزه اسکار بهترین کارگردانی هنری و بهترین طراحی لباس شد.

در سال ۲۰۱۱ اعلام شد که آلیس در سرزمین عجایب نهمین فیلم پرفروش جهان در طول تاریخ است.

بازیگران:جانی دپ،آن هاتاوی،هلنا بونهام کارتر،میا واشیکوفسکا

نویسنده:لیندا وولورتون

ژانر:ماجراجویی،خانوادگی،فانتزی،کمدی

پوستر:

در این فیلم ۱۰ سال از زمان نخستین دیدار آلیس از سرزمین عجایب می‌گذرد. آلیس اکنون دختری ۱۹ ساله، و از یک خانواده انگلیسی عصر ویکتوریایی است که برای فرار از یک پیشنهاد ازدواج در یک مهمانی، به‌دنبال خرگوش سفیدی راه می‌افتد و مجددا سر از سرزمین عجایب در می‌آورد.

اوضاع سرزمین عجایب بسیار دگرگون شده. ملکهٔ سرخ علیه خواهر خود، ملکهٔ سفید، توطئه کرده و بر سرزمین عجایب فرمانروایی می کند. ساکنین سرزمین عجایب آماده‌اند تا با کمک آلیس دست به شورش بزنند و ملکه سرخ را براندازند. در جریان فیلم، به مرور آلیس وقایع ۹ سالگی خود در سرزمین عجایب را بصورت فلش‌بک به یاد می‌آورد، و در نهایت به کمک دوستانش کلاهدوز دیوانه، گربه خندان، کرم شب تاب، دوقلوهای دیدلدام و دیدلدو، و ... موفق به براندازی ملکه سرخ می‌شود و در پایان داستان به خانه ی خود باز می گردد.

 
دیدگاه ها : دیدگاه
برچسب ها: فیلم های جانی دپ ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 16 مرداد 1391 01:58 ق.ظانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس