تبلیغات
Fleet Street-21 - دشمنان مردم
جانی دپ......ستاره ی هالیوود!

دشمنان مردم

چهارشنبه 10 خرداد 1391 04:36 ب.ظ

نویسنده : پریا کالینز
ارسال شده در: فیلم های جانی دپ(توضیح) ،
دشمنان مردم فیلمی است به کارگردانی مایکل مان با بازی جانی دپ و کریستین بیل که در اول ژوئیه ۲۰۰۹ اکران شد.

فیلم اقتباسی است از کتاب تحلیلی برایان بیورو درباره تبهکاری به نام جان دیلینجر با عنوان: «دشمنان مردم: بزرگ‌ترین موج جنایی آمریکا و تولد اف‌بی‌آی از ۱۹۳۳ تا ۱۹۳۴.»

در این فیلم جانی دپ نقش یک تبهکار مسلح و حرفه‌ای به نام جان دیلینجر را بازی می‌کند که یک شخصیت واقعی بوده‌است. تمام شخصیت‌های داستان حقیقی هستند.

در ابتدا قرار بود تا فیلم به صورت تلویزیونی و با بازی دی کاپریو آغاز شود اما به دلیل خلل در انجام پروژه و تعویق سه سالهٔ آن، سرانجام با جدا شدن دی کاپریو و پیوستن جانی دپ، مایکل مان مصمم به ساخت این فیلم سینمایی شد.

بازیگران:جانی دپ،کریستین بیل،ماریون کاتیلارد،بیلی کراداپ

نویسنده:مایکل مان

ژانر:بیوگرافی،درام

پوستر:

فیلم با صحنه فرار دلینجر از زندان آغاز می‌شود. در این بین آلتر، شخصی که گویی برای او اهمیت بسیاری داشته‌است، می‌میرد. از سویی دیگر، در سازمان اف بی ای سروان پرویس که یک مامور با تجربه‌است ترفیع می‌گیرد و باید روی پرونده دیلینجر کار کند.

فیلم همچنین رابطه عاشقانه دلینجر با بیلی فرشت را روایت می‌کند که در یک صحنه رقص با هم آشنا می‌شوند در حالی که ترانه بای بای پرنده سیاه پخش می‌شود.(چی میشه اگه یه فیلم عاشقانه نباشه؟!)

نیمه دوم فیلم به درام ماجرا می‌پردازد. دلینجر تمام دوستانش را (از جمله بیلی برشت)از دست می‌دهد و سرانجام جلوی سینمایی (که یک فیلم جنایی درام با داستانی کاملا شبیه خود دلینجر است) توسط مامور پلیس تیر می‌خورد و چیزی را در گوش قاتلش زمزمه می‌کند. ماموری که به دلینجر تیر زده و پرویس صحنه را ترک می‌کنند در حالی که همه به طرف دیلینجر می‌دوند.

بعد از مرگ دلینجر، قاتلش در زندان به بیلی فرشت که قبلا توسط پلیس دستگیر شده بود، می‌گوید که دیلینجر قبل از مرگش به او گفته که به بیلی بگوید: بای بای پرنده سیاه. فیلم با صحنه گریه بیلی به پایان می‌رسد.

نظر یادتون نره.
دیدگاه ها : دیدگاه
برچسب ها: فیلم های جانی دپ ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 16 مرداد 1391 01:59 ق.ظانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس