تبلیغات
Fleet Street-21 - دزدان دریایی کارائیب:صندوق مرد مرده
جانی دپ......ستاره ی هالیوود!

دزدان دریایی کارائیب:صندوق مرد مرده

چهارشنبه 10 خرداد 1391 03:23 ب.ظ

نویسنده : پریا کالینز
ارسال شده در: فیلم های جانی دپ(توضیح) ،

صندوق مرد مرده دومین فیلم از سری دزدان دریایی کارائیب است. کارگردانی این فیلم گور وربنیکسی هستش.فیلم «صندوق مرد مرده» تا کنون موفق‌ترین فیلم دزدان دریایی کاراییب بوده‌است.(ششمین فیلم پرفروش تاریخ سینما)با این حال این فیلم ضعیف تر از فیلم قبلی است. حوادث باور نکردنی فیلم از جمله خود گریم دیوی جونز و قوانین کشتی هلندی و بازگشت باربوسا سبب ضعف آن است.0ولی به نظر این قسمت از بقیه اش بهتره!!!)

بازیگران:جانی دپ،اورلاندو بلوم،کیرا نایتلی،بیل نایی

نویسنده:تد الیوت،تری روسیو

ژانر:ماجراجویی،اکشن،فانتزی

پوستر:

داستان فیلم در ادامه ی مطلب!

قراراست ویل ترنر و الیزابت سوآن با هم ازدواج کنند، اما مانعی سر راه آنهاست. کاتلر بکت، نایب پادشاه، دستور اعدام آنها را می دهد. چرا که آنها به فرار جک اسپارو از اعدام کمک کرده‌اند. تنها راه بخشش آنها این است که جک را به دولت هند شرقی باز گردانند و قطب نمای خراب او را به بکت برگردانند. از سوی دیگر، جک درگیر ماجرای دیگری است.او نگاره ای از یک کلید به ویل نشان می‌دهد و از او می‌خواهد که آن کلید را به او بدهد. ویل برای یافتن کلید پیش جادوگری به نام تیادالما می‌رود. او می‌فهمد که کلید از آن کسی به نام دیوی جونز است که همیشه آن را نزد خودش در کشتی «هلندی سرگردان» نگه می‌دارد. جونز در گذشته شکست عشقی سختی خورده از این رو قلبش را از جا درآورده و درون صندوقچه‌ای می‌گذارد. آن را قفل می‌کند و کلید را نزد خود نگه می‌دارد. اگر هم کسی صندوقچه را بدست آورد، بدون کلید هیچ کاری نمی‌تواند بکند. ویل در کشتی هلندی سرگردان به جای جاشو گیر می‌افتد. اما زیاد ضرر نمی‌کند چون پدر گمشده اش را در کشتی پیدا می کند.

الیزابت به دنبال ویل از بندر فرار می‌کند و خود را به جک می‌رساند. جک به او می‌گوید که تنها راه فراری دادن ویل یافتن صندوقچه‌است. در واقع جک در پی آن است تا هم صندوق را بیابد هم کلیدش را. تنها چیزی که به الیزابت می‌تواند کمک کند قطب نمای جک است. آنها به جزیره‌ای می‌رسند و صندوق را در آنجا می‌یابند در همان هنگام ویل که از کشتی هلندی سرگردان فرار کرده به آن جزیره می‌رسد و می‌خواهد جونز را بکشد. در این میان جک که از پیش به جونز بدهکار بوده و هیولا دیوی جونز (کراکن) به‌دنبال اوست، می‌خواهد هر جور شده هیولا را بکشد. نرینتون که می‌خواهد آبرو خود را بدست آورد، نیز می‌خواهد صندوق را با بکت سودا کند. این ۳ محور اصلی در پایان فیلم نبردی هیجان انگیز می‌کنند. سرانجام جک صندوق را باز کرده و قلب را می‌رباید اما نرینتون نیز قلب را از او می‌رباید. در آخرین لحظات فیلم در جنگ هلندی و مروارید، هنگامی که جاشویان مروارید از آنجا فرار می‌کنند، الیزابت جک را به کشتی می‌بندد تا هم او و هم مروارید غرق شوند. چون جک مایه اصلی جنگ دیوی جونز با آنهاست. نرینتون با تحویل قلب به بکت، دوباره به سمت دریادار می‌رسد و بکت بسیار پرقدرت تر از پیش می‌شود. در سویی دیگر الیزابت در عذاب وجدان است و از جادوگر می‌پرسد که آیا راهی برای بازگشت جک هست؟ آنها حاضرند برای نجات جک تا انتهای دنیا هم بروند. برای همین تیادالما به آنها کاپیتان شایسته ای را پیشنهاد می‌کند: هکتور باربوسا! که دوباره زنده شده است!
دیدگاه ها : دیدگاه
برچسب ها: فیلم های جانی دپ ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 16 مرداد 1391 02:00 ق.ظانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس