تبلیغات
Fleet Street-21 - کاپیتان جک اسپارو
جانی دپ......ستاره ی هالیوود!

کاپیتان جک اسپارو

شنبه 6 خرداد 1391 10:00 ب.ظ

نویسنده : پریا کالینز
ارسال شده در: بیوگرافی کاراکترهای جانی دپ ،

در هنگام ساخت پروژه‌هایی مانند مرد عنکبوتی، گور وربنیکسی و والت دیزنی به فکر فرو رفتند. آن‌ها به فکر ساختن فیلمی جهانی بودند که مانند «اسپایدرمن» فقط جنبه آمریکایی نداشته باشند. آن‌ها به‌دنبال نمادی بودند تا همه کشورهای جهان دارای آن باشند. نمادی جهانی که برای کمدی شدن فیلم بامزه باشد: شاید یک دزد دریایی. جک اسپارو شناسه فیلم دزدان دریایی کارائیب می‌باشد و با آن بازی فوق العاده جک اسپارو به یک شخصیت جهانی مبدل شد.

وربنیکسی بازی جانی دپ در فیلم‌های متعددی دیده بود و در حیرت بود که او در هر نقشی می‌تواند بازی کند. برای نقش اسپارو افراد زیادی مدنظر بودند ولی سرانجام قرعه به نام دپ افتاد. با این کار وربنیکسی جانی دپ واقعی را شناخت. مسلما هیچکس مانند دپ نمی‌توانست جک اسپارو را جان دهد. بازی فوق العاده او باعث شد تا بعنوان یک کمدین با استعداد نیز شناخته شود. او در حال جایزه گرفتن در فیلم اول اعلام کرد که تا دزدان دریایی کاراییب ۱۰ نیز در نقش جک بازی می‌کند. شبکه ی بی بی سی او را معروف ترین دزد دریایی جهان نامید.همچنین در قسمت چهارم فیلم که گارگردان عوض شد دپ با کارگردان جدید سازش نکرد و نمی خواست بازی کند ولی سرانجام قبول به همکاری کرد.

جک اسپارو (یا جک گنجشک) سمبل فیلم دزدان دریایی کارائیب است. او یک دزد دریایی بازیگوش و زبان نفهم است با این حال محبوب ترین شخصیت فیلم اوست. جک بسیار ترسوست و در لحظه‌های خطر به سرعت فرار می‌کند.
او دورو می‌نماید در حالی که خوش‌قلب و بسیار پر روست. او دارای یک قطب نمای عجیب است که شمال را نشان نمی‌دهد ولی چیزی را که واقعا آدم می‌خواهد را به او نشان می‌دهد. جک در پایان فیلم سوم نقشه کاپیتان سئوفنگ
 را می‌دزدد. او صاحب کشتی مروارید سیاه است که بارها آن را از دست می‌دهد. او عضو مجمع برادران است و یکی از مخالفین آزاد کردن کالیپسو. او در فیلم ۳ به کلی عوض شده و بسیار شجاع می‌شود. او نقطه مقابل کاپیتان باربوساست.

دیالوگ معروف:افسوس دوستان من(یا فرزندان من)شما همیشه این روز را به خاطر خواهید آورد.روزی که نزدیک بود...کاپیتان جک اسپارو رو بگیرید!
دیدگاه ها : دیدگاه
برچسب ها: کاراکترهای جانی دپ ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 16 مرداد 1391 02:24 ق.ظانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس