تبلیغات
Fleet Street-21 - شجاع
جانی دپ......ستاره ی هالیوود!

شجاع

پنجشنبه 4 خرداد 1391 12:29 ب.ظ

نویسنده : پریا کالینز
ارسال شده در: فیلم های جانی دپ(توضیح) ،

شجاع فیلمی به کارگردانی و با بازی جانی دپ است که در سال ۱۹۹۷ ساخته شده‌است.این فیلم از رمانی به همین نام نوشته «گریگوری مک دانلد» اقتباس شده‌است. این فیلم اولین تجربه کارگردانی جانی دپ است او همچنین فیلمنامه این فیلم را به همراه برادرش دنی نوشته‌است.

شجاع اولین بار در جشنواره فیلم کن در سال ۱۹۹۷ نمایش داده شد که با نظرات مثبت و منفی روبرو شد. این فیلم در سطح بین المللی در سینماها نمایش داده شد و به صورت دی وی دی عرضه شد اما در آمریکا نمایش داده نشد.(ولی خیلی حیف شد که توی آمریکا نمایش داده نشد!فیلم فوق العاده ایه!)

کاگردان:جانی دپ

نویسندگان:گریگوری مک دانلد،پاول مک دانلد،جانی دپ،دی. پی دپ(همون دنی)

بازیگران:جانی دپ،کادی لایتنینگ،نیکول منسرا،مارلون براندو

ژانر:درام

پوستر:

The Brave Poster

داستان فیلم درباره یک سرخپوست آمریکایی به نام «رافائل» است که با همسر و دو فرزندش در بین گروهی از مردم در جایی دور از شهر و نزدیکی زباله دانی زندگی می‌کند و برای امرار معاش هر چیزی که بتواند می‌فروشد. رافائل به دلیل درماندگی و ناتوانی در تامین زندگی خانواده اش، قبول می‌کند که در فیلمی بازی کند که در ازای دریافت پول زیادی که امیدوار است زندگی خانواده اش را بهتر کند، واقعا کشته شود.

رافائل پول زیادی دریافت می‌کند و به او یک هفته فرصت داده می‌شود تا زندگی کند و بعد از یک هفته در جلوی دوربین شکنجه و کشته شود. فیلم تغییر رفتار رافائل با همسر و فرزندانش و اندوهش از سرنوشت غم انگیزش را در آخرین هفته زندگی اش نشان می‌دهد.
دیدگاه ها : دیدگاه
برچسب ها: فیلم های جانی دپ ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 16 مرداد 1391 02:09 ق.ظانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس