تبلیغات
Fleet Street-21 - آخرین لحظه
جانی دپ......ستاره ی هالیوود!

آخرین لحظه

پنجشنبه 4 خرداد 1391 11:28 ق.ظ

نویسنده : پریا کالینز
ارسال شده در: فیلم های جانی دپ(توضیح) ،

آخرین لحظه فیلمی  درام و دلهره‌آور به کارگردانی «جان بدهم» است که در سال ۱۹۹۵ ساخته شده‌است. جانی دپ، کریستوفر واکن، چارلز اس داتن و کورتنی چیس بازیگران این فیلم هستند.

نویسنده:پاتریک شین دانسن

پوستر:

 

داستان فیلم در ادامه ی مطلب!

جن واتسون (جانی دپ) حسابداری آرام و مودب(اصلا به جانی دپ نمیاد!) که همسرش را از دست داده‌است، به همراه دخترش لین به ایستگاه قطار لس آنجلس می‌رسد. درحالی که واتسون با تلفن سکه‌ای با فردی ناشناس تماس گرفته و می‌گوید که قطارش تاخیر دارد، دو غریبه اسرارآمیز(کریستوفر واکن و روما مافیا) به نام‌های اسمیت و جونز، ایستگاه را بررسی می‌کنند و درباره نقشه‌ای که ماهرانه کشیده شده بحث می‌کنند. آنها متوجه واتسون می‌شوند که با یک اسکیت باز که دخترش را اذیت کرده، درگیر شده‌است. اسمیت و جونز به آنها نزدیک می‌شوند. آنها با نشان دادن نشان هایشان به واتسون او را متقاعد می‌کنند که پلیس هستند و بئون هیچ توجیهی واتسون و دخترش را داخل یک ماشین ون می‌برند.

واتسون متوجه می‌شود که اوضاع خوب نیست و نگران می‌شود. اما اسمیت با تپانچه به پای واتسون می‌زند. اسمیت عکس زنی را به او نشان می‌دهد و می‌گوید که اگر آن زن را نکشد، دخترش کشته خواهد شد. واتسون به زودی می‌فهمد که آن زن «النور گرنت» (مارشا میسون)، فرماندار ایالتی است.

در هتل (جایی که مبارزه انتخاباتی انجام می‌شود)، واتسون چندین بار سعی می‌کند که پلیس را در جریان وضعیتش قرار دهد اما اسمیت دائم دنبال او است و دائم او را تهدید می‌کند و یا می‌زند. واتسون موفق می‌شود که دستیار فرماندار، کریستا بروکس (گلوریا روبن) را پیدا کند. او حرف‌های واتسون را باور می‌کند و به او پیشنهاد می‌کند که به شوهر فرماندار، برندن گرنت (پیتر استراس) خبر دهد. برندن و یکی از اعضای پارلمان حرف‌های واتسون را باور نمی‌کنند و قبل از اینکه چیز دیگری گفته شود، اسمیت سر می‌رسد و به کریستا شلیک می‌کند و با واتسون درگیر می‌شود.

واتسون به هوش می‌آید و می‌فهمد که تقریبا همه از جمله شوهر و کارکنان فرماندار از نقشه خبر دارند و یکی از اعضای جناح راست پارلمان که نامش مشخص نیست طراح این نقشه‌است. او با «یوئی» یک سرباز قدیمی معلول که در هتل کفش‌های مردم را واکس می‌زند، آشنا می‌شود. او اول حرف‌های واتسون را باور نمی‌کند. اسمیت که فکر می‌کند او کر است با واتسون درباره نقشه جلوی او حرف می‌زند. او به واتسون کمک می‌کند که به اتاق فرماندار برود و او را از این دسیسه با خبر کند. فرماندار در ابتدا به حرف‌های واتسون شک می‌کند اما وقتی که می‌بیند رفتار شوهرش مشکوک است و کریستا غیبش زده‌است، می‌فهمد که واتسون حقیقت را گفته‌است.

شوهر فرماندار از او می‌خواهد که هر چه زودتر سخنرانی کند. فرماندار با حامیانش در سالن دیدار می‌کند. وقتی واتسون تفنگش را در می‌آورد و به اتاق پرژکتور که اسمیت از آنجا او را می‌بیند نشانه می‌رود و به پنجره شلیک می‌کند. ترس و وحشت به وجود می‌آید و واتسون و افراد امنیتی به هم تیر اندازی می‌کنند.

جونز (که در ون با لین، دختر واتسون است) علامتی از اسمیت دریافت نمی‌کند، یوئی مانع جونز می‌شود. وقتی اسمیت در ون را باز می‌کند تا به لین شلیک کند، لین از ون خارج می‌شود. بعد از اینکه او پشت یک صندلی پنهان می‌شود، واتسون می‌رسد و به اسمیت شلیک می‌کند. اسمیت قبل از مردن به واتسون تبریک می‌گوید که یک قاتل شده‌است. قبل از اینکه جونز هم بخواهد به آنها شلیک کند، یوئی به پای مصنوعی اش به او ضربه می‌زند و بیهوشش می‌کند.

صحنه بعد نشان می‌دهد که آن عضو پارلمان که طراح این نقشه بود ساعت مچی شکسته واتسون را لگد می‌کند و هتل را ترک می‌کند. سپس تلویزیون نشان می‌دهد که فرماندار از واتسون و یوئی به خاطر نجات جانش تشکر می‌کند.

اگه فیلم هیجانی دوست دارین برین این فیلم رو بگیرین نگاه کنین.بهتون توصیه می کنم.

منتظر مطالب فیلم بعدی باشید
دیدگاه ها : دیدگاه
برچسب ها: فیلم های جانی دپ ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 16 مرداد 1391 02:11 ق.ظانواع کد های جدید جاوا تغییر شکل موس